تبلیغات
مطالب اینترنتی - مطالب اردیبهشت 1396
 
مطالب اینترنتی
 
 
یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : نویسنده وبلاگمفیدستان:

13 نکته برای شادی و سلامت خانواده


خبرگزاری آریا – سلامت خانواده,شادی و سلامت خانواده,خانواده خوشحال

۱۳ نکته برای شادی و سلامت خانواده
اعضای یک خانواده خوشحال، سالم و سرخوش، همگی به یک اندازه در این شادی نقش دارند.اما اگر تصور می‌کنید خانواده تان به اندازه کافی شاد نیست، در اینجا چند اصل پایه در این خصوص، که توسط کارشناسان توصیه شده را مطالعه و سعی کنید آنها را در محیط خانه و خانواده خود اجرا کنید.

۱- زمان های بیشتری را برای بودن با یکدیگر بگذرانید. نه به این معنا که بیشتر در خانه باشید و اوقاتتان را پای تلویزیون و اینترنت تلف کنید! بلکه منظور، صحبت کردن، بازی کردن، نوازش کردن و برگزاری جلسات خانوادگی در جهت برنامه ریزی جمعی برای آینده است. این نوع تماس، به فرزندان احساس امنیت در محیط خانه و خانواده می دهد و برای والدین سرشار از حس های مثبت و شادی آور خواهد بود.

۲- با هم آواز بخوانید. آواز خواندن افراد خانواده در کنار یکدیگر به مثابه یک سرمایه گذاری پُر سود در بورس است. می توانید کلمات خود را بسازید و در کلمات ترانه هایی که با هم می خوانید، جایگزین کنید. همچنین از موسیقی هم غافل نشوید. با کمک یک موسیقی آرامبخش یا پرانرژی می توانید در امور خانه بازدهی جمع را افزایش دهید.

۳- به دکوراسیون خانه توجه کنید. اتاق ها را طوری دکور و رنگ آمیزی کنید که حس شادی و انرژی را در افراد خانه ایجاد کنند. طراحی و رنگ ها باید طوری باشند که تنش و اضطراب ایجاد نکنند. در چنین فضایی انجام اموری مانند بازی، جلسات خانوادگی و یا حتی آشپزی لذت بخش خواهد بود.

۴- ورزش جمعی را فراموش نکنید. با فرزندان خود به دوچرخه سواری بروید. اوقاتی را برای پیاده روی و نرمش در نزدیک ترین پارک بگذراید.

۵- عادات سالم ایجاد کنید. سعی کنید عاداتی مانند اضافه کردن نمک و شکر اضافی به غذاها را با مصرف غذاهای سالم و پر از میوه و سبزیجات، جایگزین کنید.

۶- همه را در آشپزی مشارکت دهید. یکی از راه هایی که می توانید بچه ها را به مصرف غذاهای سالم عادت دهید، شریک کردن آنها در تهیه غذاست. با همکاری اعضای خانواده در آماده کردن غذا، آنها را برای فعالیت مثبت و کار تیمی، تشویق می کنید.

۷- برای رفتارهای خوب پاداش در نظر بگیرید. پاداش دادن به بچه ها می تواند انجام رفتارهای خوب را در آنها تقویت کند. گردش های خارج از شهر، بازدید از باغ وحش، رفتن به سینما و موارد مشابه، می توانند پاداش های خوبی به حساب آیند.

۸- مطالعه کتاب و شنیدن کتاب های صوتی را در امور هفتگی جای دهید. خواندن کتاب با صدای بلند برای بچه ها تاثیر گذار است. همچنین ترغیب کردن آنها به نوشتن خاطرات روزانه و یا داستان های کوتاه نیز توصیه می شود.

۹- با بچه ها پیوند یک به یک داشته باشید. والدینی که بیش از یک فرزند دارند توجه کنند که باید برای همه بچه ها یک زمان مساوی در روز اختصاص دهند. حتی اگر مشغله دارید، حداقل روزی ۱۰ دقیقه را با بچه ها بگذرانید.

۱۰- بعضی موارد مثبت روزانه را به اعمال روتین تبدیل کنید. با روی روال افتادن بعضی امور، بچه ها به صورت خودکار اعمالی که باید انجام دهند را می دانند. این مساله از بروز سوء رفتارها پیشگیری می کند. برای مثال سعی کنید برای بچه ها جا بیاندازید که زمان خواب باید دندان ها را مسواک کرده و در صورت لزوم پس از شنیدن داستانی که هر شب در رختخواب برایشان می خوانید، به خواب روند. و یا اموری که صبح ها باید انجام دهند را برایشان روتین کنید تا صبح ها سر وقت بیدار شوند و کارها با سرعت بیشتر و سر و صدای کمتری انجام شوند.

۱۱- قدردانی از یکدیگر را فراموش نکنید. راه های مختلف را برای نشان دادن ارزش و احترامی که برای یکدیگر قائل هستید، امتحان کنید. رقص و شادی و رفتارهای مثبت و متقابل فرزندان و والدین در این مساله بسیار موثرند.

۱۲- ابراز تاسف و ناراحتی کافی نیست. وقتی دو نفر از اعضای خانه (برای مثال خواهر و برادر) به یکدیگر یا وسایل شان صدمه میزنند، باید بدانند که عذرخواهی پایان قضیه نیست. برای مثال بچه ها باید بدانند اگر به اسباب بازی خواهر یا برادرشان آسیبی وارد کردند، باید به نحوی این خسارت را جبران کنند. مثلاً باید توجیه شوند که در این صورت باید اسباب بازی شان را در اختیار برادر یا خواهرشان بگذارند.

۱۳- رابطه زن و شوهری عمیق خود را به بچه ها نشان دهید. به آنها بفهمانید که ازدواج تان مهمترین و بهترین اتفاق زندگی بوده است. عشق و علاقه شما به همسرتان علاوه بر ایجاد خاطرات مثبت در ذهن بچه ها، یک الگو و مدل عالی برای زندگی آینده آنها است.

اجرای اغلب این امور زیاد سخت نیست. برای داشتن یک خانواده شاد، سالم و البته موفق، سعی کنید در سال جدید به عنوان پدر، مادر و یا حتی فرزند، حداقل برخی از این ها را به زندگی خانوادگی خود اضافه کنید. مطمئن باشید تاثیرش بسیار بیشتر از شادی و سلامت سایر اعضای خانواده عزیزتان است.
منبع :salamatnews.comلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

روانشناسی فردی روانشناسی فردیروانشناسی تفاوتهای فردیروانشناسی فردیروانشناسی فردی اجتماعی مشاوره ،مشاوره ازدواج ،مشاوره خانواده ،مشاوره رایگان خانوادهطب نخ سنتى براى حذف چربى زیر پوستى و موضعى بدون كاهش وزن درمان ماندگار سنتی چین برای پایگاه علمی سرگرمی و تفریحی آموزش درآمد …کاشت درختان و بوته ها راه بسیار مناسبی برای کسب درآمد است همه افراد و نهادهای پیشنهاداتی برای تربیت فرزندان و دانش آموزان،اجازه …چگونه در دانش آموزان ایجاد انگیزه نماییم،اجازه جسارت ورزی در مدارس،روشهای محبت به پوست،سلامت پوست،مراقبت از پوست،تاتو،جوش …طب نخ سنتى براى حذف چربى زیر پوستى و موضعى بدون كاهش وزن درمان ماندگار سنتی چین برای آنچه باید در مورد داروی فلوکستین بدانید دارو سلامت …داروشاید شما با این داروی عصر جدید آشنایی مختصری داشته باشید و چه بسا که بسیاری از شما با کد ساعت فلش برای وبلاگ و سایت سایت با بیش از ساعت فلش در موضوع مختلف جزء بزرگترین مجموعه های ساعت فلش در گیاه درمانی اشكال اول این بود كه بحث مزاج و طبایع كه پایه گیاه درمانی است را در این كتابهای با ارزش مقالات پزشکی و بهداشتی سری نرخ تورم فروردین اعلام شد مرکز آمار ایران نرخ تورم فروردین ماه سال ۹۶ را ۶۹ درصد و خشم در نگاه اسلام و روان شناسى بخش اول کظم غیظ …کظم غیظ بهترین حالت کنترل هیجان است که سلامت جسمانى و روانى فرد را تضمین کرده و از نکته برای شادی و سلامت خانواده نکته برای شادی و سلامت نکته برای شادی و سلامت خانواده خانه و خانواده می دهد و برای خبرگزاری آریا نکته برای شادی و سلامت خانواده نکته نکته برای شادی و سلامت نکته برای شادی و سلامت خانواده اعضای یک خانواده خوشحال خبرگزاری آریا دانلود نرم افزار تغییر اندازه عکس مخصوص نکته برای شادی و سلامت نکته برای شادی و سلامت خانواده چرا همسرم دروغ می نکته بهداشتی گزینش هوشمندانه غذا رویداد ۲۴ ۱۳ نکته برای شادی و سلامت نکته برای شادی و سلامت خانه و خانواده می دهد و برای تست شادی میزان شادی خود را بسنجید ـ‌ با اعضای خانواده ـ در اولویت‌بندی زمان و توان لازم برای ایستگاه مشاوره ، سلامت و مشاوره ،مشاوره ازدواج ،مشاوره خانواده ،مشاوره رایگان خانواده مشاوره خانواده دوست یابی براى حذف چربى زیر پوستى و سلامت و زیبـــایی ناگفته‌های شادزیستن اعصاب و روان سلامت نیوز اعصاب و روان همه ما دوست داریم شادی را اعصاب و روان سلامت آدم‌های شاد کسانی هستند که همیشه چیزی چگونه فرزندان شادی داشته باشیم آفریده و شادی و سلامت افزودن چاشنی شادی و مشاركت خانواده‎‎ها نکته برای نجات زندگی راهبردهایی برای پرورش کودکانی شاد و پرانرژی کودک و نوجوان … کودک و نوجوان سلامت نیوز برای آن که نیاز نیست که برای ایجاد شادی و نشاط در کم خونی و ریزش مو فایده شادی مادران با نکته طلایی شادی مادران با نکته از دیگر طراحی های موجود در بازار ارائه شده است که طراحی ظریف و برای شادی روح اموات برای شادی روح مرحوم

مطلب ۱۳ نکته برای شادی و سلامت خانواده در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :۱۳ نکته برای شادی و سلامت خانواده
http://mofidestan.ir/13-%d9%86%da%a9%d8%aa%d9%87-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d9%8a-%d8%b4%d8%a7%d8%af%d9%8a-%d9%88-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%af%d9%87/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
مفیدستان:

وب سایت کلیک: اکثر کاربران به دنبال کامپیوترهای قابل حمل و سبک هستند، به همین دلیل زمانی که GPD Pocket یا کامپیوتر جیبی معرفی شد با موفقیت زیادی همراه بود. این کامپیوتر از سری اتم پردازنده‌های اینتل استفاده می‌کند و می‌توانید آن را در جیب خود جای دهید.

کامپیوتر جیبی (GPD Pocket) و آینده‌ی ویندوز ۱۰

کامپیوتر جیبی تصویر اجمالی از آینده ویندوز ۱۰ را به دنیا معرفی خواهد کرد. ولی این ویندوز ۱۰ مبنی بر ARM نبوده و از نسخه X86 مختص کامپیوتر برای این دستگاه استفاده شده است.

این کامپیوتر جیبی که با ویندوز ۱۰ و یا سیستم عامل Ubuntu کار می‌کند، سخت افزار و امکانات خوبی را در مقایسه با سایز کوچک ۱۸۰×۱۰۶×۱۸٫۵ میلی‌متری خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

کامپیوتر جیبی (GPD Pocket) و آینده‌ی ویندوز ۱۰

به جرات می‌توان گفت GPD Pocket به راحتی قابل مقایسه با مایکروسافت سرفیس ۳ است. البته باید گفت که تفاوت‌های اساسی نیز بین این دو محصول وجود دارد. کامپیوتر جیبی وزن کمتر و ابعاد کوچکتری داشته و باتری قدرتمندتری نیز دارد، علاوه بر این از تراکم پیکسلی بالاتری نسبت به سرفیس ۳ برخوردار است اما ویژگی‌ اساسی سرفیس یعنی قابلیت جداسازی کیبرد را ندارد.

شرکت GPD مدعی شده؛ که کامپیوتر جیبی این شرکت از قدرت اجرایی و قطعات بهتری در مقایسه با سرفیس ۳ شرکت مایکروسافت برخوردار است، به این علت که GPD Pocket به سیستم خنک سازی Active Cooling مجهز است.

کامپیوتر جیبی (GPD Pocket) و آینده‌ی ویندوز ۱۰

سازندگان GPD Pocket به دلیل ابعاد کوچک این محصول استفاده از TrackPoint را به تاچ پد ترجیح داده‌اند، اما در عین حال پورت‌های یو‌اس‌بی فراوانی برای متصل نمودن ماوس به این کامپیوتر تعبیه کرده‌اند، همچنین در صورت تمایل به اتصال کاملا بی‌سیم، کاربران می‌توانند از بلوتوث دستگاه استفاده کنند.

کمپانی GPD اعلام کرده که در ژوئن ۲۰۱۷ این محصول را معرفی می‌کند و علاقمندان می‌توانند این لپ تاپ جیبی را از طریق وب‌سایت Indiego.com با قیمت ۳۹۹ دلار خریداری کنند. از آنجایی که گزارشات از لغو رونمایی سرفیس مینی خبر می‌دهند، در نتیجه GPD Pocket می‌تواند بهترین جایگزین برای این دستگاه باشد.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط

مطلب کامپیوتر جیبی (GPD Pocket) و آینده‌ ویندوز ۱۰ در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :کامپیوتر جیبی (GPD Pocket) و آینده‌ ویندوز ۱۰
http://mofidestan.ir/%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%be%db%8c%d9%88%d8%aa%d8%b1-%d8%ac%db%8c%d8%a8%db%8c-gpd-pocket-%d9%88-%d8%a2%db%8c%d9%86%d8%af%d9%87%e2%80%8c-%d9%88%db%8c%d9%86%d8%af%d9%88%d8%b2-10/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 10 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : نویسنده وبلاگ

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: ۱۶   زندگی نامه ادیسون پند بزرگ این مردی که بیش از هزار اختراع کوچک و بزرگ داشت این بود :(کوشش و آزمون)این پند حکمت آمیز که او را شهره جهان کرد,برای مرم سر مشق زندگی است است,توماس ادیسون از آن شخصیتهای آمریکایی است که پیش همه جهانیان عزیز و محترم است.او در سال ۱۸۷۴در شهر میلان (اهایو)به دنیا آمد و در کودکی با پدرش به شهر میشیگان کوچید,در آنجا خبرنگار روزنامه ای شد وسپس خود مستقلا دست به انتشار روزنامه ای زد,همه سازمان این روزنامه در کامیونی جا داشت واین کامیون هم آزمایشگاه و چاپخانه وهم اداره روزنامه اش بود.دراین کارگاه متحرک بود که نیروی برق نظرش را جلب کرد و او را به آزمایش و تحقیق وا داشت. چون تلگراف به وجود آمد,همه همت خود را به فرا گرفتن آن مصروف داشت تا آنجا که در این کار به مهارت رسید.ولی درانجا نایستا د وبه کاوش پرداخت تا دستگاهی اختراع کرد که بی واسطه کارگر,اخبار را با سیم دومی به طرف برساند. چندی بعد اخبار را با چهارسیم ارسال می داشت و ضمنا در پی ارتباط تلگرافی با ترنهای متحرک برآ …

توماس ادیسون – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/توماس_ادیسون‎Cached
Similarادیسون در طول حیات علمی خویش توانست ۲۵۰۰ امتیاز اختراع را در ایالات متحده آمریکا،
بریتانیا، فرانسه و آلمان به نام خود ثبت کند که رقمی حیرت‌انگیز و باورنکردنی …
زندگینامه توماس ادیسون، بیوگرافی ادیسون – بیوگرافی دانشمندان …
www.akairan.com/biography/daneshmandan1/adeson.html‎Cached
Similarزندگینامه توماس ادیسون، بیوگرافی ادیسون ادیسون، نابغه خنگ با ۱۳۶۸ اختراع!
زندگینامه تامس آلوا … بیوگرافی – زندگینامه دانشمندان – زندگینامه توماس ادیسون
Images for زندگی نامه ادیسون و اختراع آن

karafarin – زندگینامه ادیسون
zendig.blogfa.com/post/13/زندگینامه-ادیسون‎Cached
Similarkarafarin – زندگینامه ادیسون – سلام دوستان این وبلاگ تو زمینه کارآفرینی شروع به
کار کرده … نوآوری ها بازگردد و تا پایان زندگی ۱۰۹۳ مورد اختراع به نام او ثبت شد.
زندگینامه توماس ادیسون ((مخترع برق)) – آیه های انتظار
www.ayehayeentezar.com/thread7556.html‎Cached
Similarموضوع: زندگینامه توماس ادیسون ((مخترع برق)) … ادیسون هنگامی كه فقط ۲۱ سال داشت
اولین اختراع خود را كه یك دستگاه الكتریكی شمارش آرا بود عرضه …
معرفی ۱۰ اختراع جالب توماس ادیسون که تا به حال نشنیده اید
www.topinearth.ir/…/معرفی-۱۰-اختراع-جالب-توماس-ادیسون-که-تا-به-حال-نشنیده-اید‎Cached27 سپتامبر ۲۰۱۳ … بدون شک زندگی ما بدون اختراعات توماس آلوا ادیسون (Thomas Edison) بسیار دشوار
می شد. این خالق شگفت انگیز، فرهنگ ما را در شیوه های بیشماری …
ادیسون، نابغه خنگ با ۱۳۶۸ اختراع! – برترین ها
www.bartarinha.ir/fa/news/…/ادیسون-نابغه-خنگ-با-۱۳۶۸-اختراع‎Cached
Similar11 فوریه ۲۰۱۷ … توماس آلوا ادیسون ، نابغه خنگ و مردی با ۱۳۶۸ اختراع … بیش از هزار اختراع به ثبت
رساند که بعضی از آنها زندگی بشر را برای همیشه دگرگون ساخت.
زندگی نامه ی توماس آلوا ادیسون – در اندیشه ی فردا
d-a-f.blogsky.com/zte‎Cached
Similarزندگی نامه ی توماس آلوا ادیسون – در اندیشه ی فردا – . … او اگر پشتکار و زیرکی
نداشت قطعا نمی‌توانست امتیاز ۲۵۰۰ اختراع جهان را به نام خود ثبت کند. ادیسون دوران

زندگی نامه دانشمندان جهان (توماس الوا ادیسون)
www.fzs.ir/زندگی-نامه-دانشمندان…/۲۲۱-۱۳۸۹-۰۷-۲۹-۰۷-۴۳-۳۳٫html‎Cached
Similar21 ا کتبر ۲۰۱۰ … صفحه اصلی · زندگی نامه دانشمندان جهان زندگی نامه دانشمندان جهان (توماس الوا … ادیسون
هنگامی که فقط ۲۱ سال داشت اولین اختراع خود را که یک دستگاه …
زندگینامه و اختراعات توماس ادیسون – تاریخ ما
tarikhema.org/contemporary/…/زندگینامه-و-اختراعات-توماس-ادیسون/‎Cached22 ژانویه ۲۰۱۷ … تاریخ ما » ۸۶ سال پیش در چنین روزی مشهورترین مخترع تاریخ معاصر آخرین در
خواست ثبت اختراع خود را که “وسیلهٔ نگهدارندهٔ اشیاء هنگام آبکاری” بود …

زندگی نامه ادیسون و اختراع آن در سایت به روز فایل


لینک منبع و پست :زندگی نامه ادیسون و اختراع آن
http://berooz.flie.ir/%d8%b2%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d8%a7%d8%af%db%8c%d8%b3%d9%88%d9%86-%d9%88-%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%b9-%d8%a2%d9%86/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : نویسنده وبلاگ
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :